Blogs Blogs

II KONFERENCJA "MEDYCYNA NARRACYJNA"

Zaproszenie na II OGÓLNOPOLSKĄ KONFERENCJĘ NAUKOWĄ „Medycyna narracyjna. Wartość opowieści o doświadczeniu choroby w praktyce klinicznej, badaniach i edukacji”, która odbędzie się 8 czerwca 2019 na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. 

zaproszenie

Praca w projekcie

https://www.uw.edu.pl/wp-content/uploads/2019/04/praca_doktorant_polon_do_25_maja.pdf

 

Sympozjum "Formalny opis języka" 16.11.2018 r.

Instytut Języka Polskiego UW i Instytut Lingwistyki Stosowanej UW zapraszają studentów i doktorantów Wydziału Polonistyki i Wydziału Lingwistyki Stosowanej na sympozjum "Formalny opis języka" 16 listopada 2018. Bliższe informacje znajdują się na stronie https://formalny.ils.uw.edu.pl/.

Słowa klucze 2018

Instytut Języka Polskiego UW, Instytut Germanistyki UW oraz Fundacja Języka Polskiego serdecznie zapraszają na międzynarodową konferencję naukową „Słowa klucze 2018”, która odbędzie się  w dniach 26-27 października 2018 r. w Instytucie Germanistyki, ul. Dobra 55. 

 

[program]

 
 
Aplikacyjne prace dyplomowe

W projekcie studenci kierunków humanistycznych i społecznych przy wsparciu doświadczonych promotorów przygotowują prace licencjackie i magisterskie, odpowiadające na zapotrzebowanie przedsiębiorstw, instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014–2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

czytaj dalej

 

Showing 1 - 5 of 23 results.
Items per Page 5
of 5