Rekrutacja na studia podyplomowe „Prosty język i efektywna komunikacja w społeczeństwie”

Rozpoczęła się rekrutacja na studia podyplomowe „Prosty język i efektywna komunikacja w społeczeństwie” prowadzone przez Instytut Języka Polskiego. Serdecznie zapraszamy!

W postępowaniu kwalifikacyjnym może wziąć udział osoba, która:

a. posiada dyplom ukończenia studiów I lub II stopnia, lub jednolitych magisterskich (na dowolnym kierunku);

b. zarejestrowała się w systemie IRK (https://irk.uw.edu.pl/pl/offer/PODYPL2024/programme/SP-PROJEZ/?from=org-unit:30030000)

c. wniosła opłatę rekrutacyjną w wysokości 85 PLN w terminie zgodnym z harmonogramem.

Rekrutacja odbywa się na podstawie kolejności zgłoszeń w systemie IRK.

1. Podanie o przyjęcie na studia (wydrukowane z systemu IRK).
  2. Oryginał lub uwierzytelniony odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych I lub II stopnia, lub jednolitych magisterskich, w celu sporządzenia kopii i poświadczenia jej zgodności z oryginałem lub uwierzytelnionym odpisem, albo oryginał zaświadczenia o ukończeniu studiów zawierający informacje o poziomie, kierunku i profilu studiów, uzyskanym tytule zawodowym oraz słownie określonym wyniku ukończenia studiów wraz z oświadczeniem kandydata, w którym zobowiązuje się on do przedstawienia oryginału lub uwierzytelnionego odpisu dyplomu ukończenia studiów wyższych w ciągu 30 dni od jego wydania, pod rygorem skreślenia z listy studentów.
  3. Zobowiązanie do ponoszenia kosztów odpłatności (wydrukowane z systemu IRK).

Limit miejsc

Limit miejsc: 30.

Minimalna liczba uczestników wymaganą do uruchomienia studiów podyplomowych: 15.

Harmonogram rekrutacji

Termin rejestracji: od 17.06.2024 r. do 27.09.2024 r.

Termin ogłoszenia wyników: do 03.10.2024 r.

Termin wniesienia opłaty rekrutacyjnej: do 30.09.2024 r.

Składanie dokumentów

Termin złożenia dokumentów: 17.06.2024 r. do 27.09.2024 r.
Sposób i miejsce złożenia dokumentów: a) osobiście: w sekretariacie Instytutu Języka Polskiego, lub b)   pocztą na adres:
Instytut Języka Polskiego
Wydział Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego
ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
z dopiskiem „Studia podyplomowe”
(decyduje data stempla pocztowego).